THRUXTON 1200

Triumph THRUXTON 1200

od 12 620,-€

Café racer. Znovu objavený.

Bol pomenovaný podľa slávnej závodnej dráhy a inšpirovaný Ton Up Boys z 60. rokov. Thruxton je najšportovejší Modern Clasic Triumphu a ako autentický café racer prináša jedinečné zážitky.

Športové jazdecké pozície, 18” kola, megafónové výfuky a závodmi inšpirovaný prúžok na palivovej nádrži vyvolávajúci spomienky na Race Café pretekanie v uliciach, ale technické prevedenie odpovedá 21. storočiu. Čistý chod vstrekovacieho dvojvalcového motora s objemom 865cc je naladený pre vyšší výkon a spoľahlivosť. Podvozok prináša moderné ovládanie vďaka nastaviteľnej vidlici 41mm a prednému brzdovému kotúču 320 s dvojpiestkovými brzdičmi. Je to motocykel, ktorý rozbúcha srdce tých, ktorí si pamätajú jeho začiatok, ale i mladých jazdcov, ktorí hľadajú autentické retro zážitky, ktoré im prináša jedine Triumph.

  • Autentický štýl „Café racer“
  • Vyladený radový dvojvalec s objemom 865cm3 a výkonom 69 koní
  • Klasické vypletané kolesá s ráfikmi z ľahkej zliatiny
  • Výkonný plávajúci kotúč s priemerom 320mm
  • Dvojročná záruka bez obmedzenia na kilometre

Inšpirovaný Boneville-om , postavený na základe „café racer-ov“ 60.rokov a pomenovaný po  trati v Hampshire , kde Triumph dosahoval ohromné výsledky. Thruxton je najšportovejším modelom z produkčnej rady Classic od Triumph-u pre skutočných znalcov. S jeho nízko uloženými riadidlami, vypletanými kolesami s hliníkovým ráfikom a pretekárskym pásom, ktorý sa tiahne cez celý motocykel, vyzerá Thruxton, akoby bol pripravený výjsť na povrch historickej pretekárskej dráhy.

Zatlačte na tlačidlo štartéra  a užívajte si uspokojujúce mrmlanie, aké môže ponúknuť len klasický Anglický radový dvojvalec. Motocykle sú dizajnované bez jedinej chyby , tak aby evokovali emócie a žiadny iný motocykel nevytvára väčšie ako Triumph Thruxton. Dvojvalcový motor Bonevillu s objemom 865cm3 a ventilovým rozvodom DOHC, bol prepracovaný pre výkon , tým pádom Thruxton produkuje 69koní. Vďačí za to zmenenému profilu vačkovej hriadele a piestom s vyššou kompresiou.

Riadenie je taktiež prepracované.S jeho 41mm chrómovou vidlicou a dvojitému zadnému tlmeniu , ktoré má nastavené predpätie pružiny, si môžete nastaviť podvozok podľa vášho štýlu jazdy  a taktiež to patrí ku klasickému športovému dizajnu. Plávajúci predný kotúč s priemerom 320mm,dodáva brzdný účinok ďaleko pred motocyklami zo 60.rokov. Tak ako by ste určite očakávali, vlajková loď klasickej rady značky Triumph, oplýva jemnými povrchmi a kvalitnými komponentami. Spätné zrkadlá na koncoch riadidiel, dotvárajú minimalistické línie,zatiaľ čo kolesá z ľahkej zliatiny,výbava na riadidlách ,športový lak a megafónové koncovky výfukov zaisťujú modelu Thruxton vernosť štýlu „café racer“.

Pre zvýšenie športových predpokladov modelu Thruxton je k dispozícii celá škála  originálnych doplnkov Triumph.Nájdete tu: aerodynamické kapotáže a pre tých ktorý majú ambície zobrať svoj Thruxton na pretekársku dráhu, je v ponuke aj nádherný pretekársky výfuk Arrow , ktorý zvýši výkon a zvuk vášho radového dvojvalca

Thruxton – závodný retroštýl

Inšpirovaný café racermi šesťdesiatych rokov úplne unikátny Triumph Thruxton doslova dýchá retroštýlom.

Poháňaný nezamenitelným dvojvalcom Triumph o objeme 865ccm a osadený hliníkovými ráfikmi, nastavitelným zadným tlmičom a výbornou pozíciou jazdca, Thruxton MY14 benefituje z niektorých drobných vylepšení ako sú revidované výfuky pre ešte lepší zvuk.

Motocykel poslednej špecifikacie sa taktiež vyznačuje rovnakými opracovanými detailami rebrovania motora a čierným chladiacím rozvodom spolu s chromovaným krytom reťaze ako Bonneville. Ochranný štítok vo farbe s linkou uprostred sa spolu s krytom sedla spolujazdca stáva štandardným vybavením.

Dostupný v čiernej Phantom Black a zelenej Brooklands Green.

Farebné prevedenia:

Green

Pure White

Jet Black

Motor
Typ motora Radový trojvalec
Rozvod DOHC
Objem motora 865
Kompresný pomer  
Vŕtanie 90,0 x 68,0mm
Výkon 69PS / 68bhp / 51kW pri 7 400 ot./min.
Krútiaci moment 69Nm / 51ft.lbf @ 5 800 ot./min.
Chladenie Kvapalinou
Zapaľovanie / Prívod paliva Viacbodové sekvenčné elektronické vstrekovanie , SAI
Spojka Viaclamelová v olejovom kúpeli
Prevodovka Päťrychlostná
Sekundárny prevod Reťaz, X-krúžok
Rozmery
Rázvor 1490mm
Dĺžka 2150mm
Výška 1350mm
Šírka 830mm
Výška sedla 820mm
Uhol riadenia 23,7º
Hmotnosť suchá 230kg
Objem nádrže 16 l
Podvozok
Rám Ocelový kolískový
Hlava riadenia / Kyvka Zo štvorhranného profilu, ocelová
Predné tlmenie Vidlica Kayaba
Priemer 41mm
Zdvih 120mm
Zadné tlmenie Dvojité zadné odpruženie Kayaba
Zdvih 106mm
Brzdy
Predná Jednokotúčová, plávajúca priemer 310mm, dvojpiestový brzdič Nissin
Zadná Jednokotúčová, priemer 255mm, dvojpiestový brzdič Nissin
Disky Ľahká liatina, predný 2,50″ x 18″, zadný 3,50″ x 17″
Pneumatiky predná 100/90-R 18, zadná 130/80-R 17

Video

Vaše meno priezvisko/názov firmy (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Firma/FO/Súkromná osoba (vyberte)

Úver/Leasing/tretiny (vyberte)

Doba splácania (vyberte)

Akontácia (vyberte)

Poistenie PZP (vyberte)
ÁnoNie

Poistenie KASKO (vyberte)
ÁnoNie

Ak chcete urýchliť schvaľovanie priložte scan OP a VP

Predmet

Doplnujúce informácie

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Farebné kombinácie

3702

3713

3708

Motocykle-doplnky

doplnky9

Oblečenie

doplnky7

TRIUMPH financovanie

doplnky3

Skušobná jazda

skusob