SPEED TRIPLE S

Triumph SPEED TRIPLE S

od 12 185,-€


  • Úplne nový Speed Triple S a Speed Triple R
  • Nový trojvalec s objemom 1050cm3 a 104 novými prvkami, pridávajúcimi krútiaci moment v celom spektre
  • Nové technológie zamerané na jazdca, vrátane palivových máp, vypínateľné ABS a vypínateľná trakčná kontrola
  • Nový štýl zahrňujúci nové dvojité svetlomety a novú minimalistickú kapotáž
  • Znateľne užší motor a chladič kvapaliny, čo prinieslo celkové zúženie motocykla o 20 mm
  • Monoblokové brzdy Brembo v štandarde u verzií S a R
  • Verzia R dostala aj spojler pod motor, karbónové časti kapotáže a predný blatník, kompletný podvozok značky
  • Štyri nové farebné prevedenia : Phantom black/Diablo red pri verzii S, CrystalWhite/MattGraphite pre verziu SpeedTriple R
  • Navrhnutý byť súčasťou rodiny Speed triple s komletnou DNA – Prinášajúc perfektné vyváženie výkonu, ovládateľnosti, schopností a charakteru

dasboard

Nový Triumph Speed Triple S a Speed Triple R obdržal titul prvého ozajstného „streetfightera“ tejto fabriky a teraz sa dostáva ďalej na nový level výkonu, ovládateľnosti, sily a schopností.

Postavený okolo novej pohonnej jednotky s objemom 1050 cm3, redefinujú verzie Speed triple R/S pojem výkonného naháča. Nový motor dostal do vienka 104 prepracovaných častí a prvkov a čo je dôležitejšie, Narástol krútiaci moment v celom spektre otáčok, ba dokonca sa znížila spotreba o 10% čo dovoľuje motocyklu spĺňať normu Euro 4. Tento vývoj zasiahol aj do nových spaľovacích komôr, novej hlavy motora, nového frézovaného kľukového hriadeľa, nových piestov a riadenia škrtiacich klapiek systémom ride-by-wire. Ďalší stupeň vývoja sa odzrkadlil v novej spojke s asistenciou preklzu, efektívnejšie pracujúcom chladiči a v novom výfuku, ktorý má prúdenie zlepšené až o 70%.

Nové modely SpeedTriple S a SpeedTriple R rovnako dostali technológie zamerané čisto na jazdca. Popri zmenách ktoré pridávajú výkon a schopnosti, je nová riadiaca jednotka spárovaná so systémom „ride-by-wire“, ktorý prináša možnosť voľby palivových máp, ktorými dochádza k zmenám reakcií na plyn a celkovej kontroly motocykla. Možnosť voľby je z piatich módov, z ktorých 4 sú prednastavené (Road, Rain, Sport, Track) a jedného plne nastaviteľného režimu jazdcom. Tento režim prináša možnosť optimálneho nastavenia podľa momentálnych podmienok a pocitov jazdca.

Kľúčovým prvkom nových SpeedTriple S a R je agresivita, štíhla a priama stavba. Nízký a flexibilný motocykel je odetý do novej kapotáže a zadná stavba pochádza z modelu Daytona 675 . Všetky tieto zmeny boli vykonané bez straty minimalistickej krásy, ktorá je synonymom modelu SpeedTriple.

Nový Triumph Speed Triple S a Speed Triple R predefinováva legendu modelu Speed Triple. To všetko vďaka prínosu perfektného vyváženia výkonu, ovládateľnosti, schopností a charakteru v dvoch nových verziách pre maximum zábavy a zážitkov.

Farebné prevedenia:

červená

čierna

Video

Vaše meno priezvisko/názov firmy (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Firma/FO/Súkromná osoba (vyberte)

Úver/Leasing/tretiny (vyberte)

Doba splácania (vyberte)

Akontácia (vyberte)

Poistenie PZP (vyberte)
ÁnoNie

Poistenie KASKO (vyberte)
ÁnoNie

Ak chcete urýchliť schvaľovanie priložte scan OP a VP

Predmet

Doplnujúce informácie

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Farebné kombinácie

4258

Červená

4262

Čierna

Motocykle-doplnky

doplnky9

Oblečenie

doplnky7

TRIUMPH financovanie

doplnky3

Skušobná jazda

skusob